Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Podwójna ładowarka USB 2,4 A (12W) biała
kompaktowy zasilacz USB z 2xUSB złączami
- ładuje do dwóch urządzeń jednocześnie
- Mały i kompaktowy - płaska konstrukcja sprawia, że zasilacz jest idealnym towarzyszem podróży.
- boczny port USB umożliwia zarządzanie kablami w sposób oszczędzający miejsce
- uniwersalnie odpowiedni dla urządzeń, takich jak smartfony lub tablety, które są ładowane przez USB lub jako zasilacz do zasilania urządzeń przez USB
- zgodny dla wielu producentów, takich jak Apple iPhone lub iPad, Samsung Galaxy serii, Sony, Huawei, LG, Xiaomi.
- Zintegrowana elektronika chroni przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem, zapewniając tym samym optymalne bezpieczeństwo. obciążenie, przegrzanie i zwarcie, a tym samym oferuje optymalne bezpieczeństwo.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 40 °C |
| Znakowania | CE, WEEE, Haus, Quader, Indoor use |
| Szerokość | 37 mm |
| Długość | 71.5 mm |
| Wysokość | 22.4 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Materiał | ABS |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 34 g |
Wydajność
| max. wydajność | 12 W |
| In: 100-240V 50/60Hz max. 1.0A AC
Out A: 9.0V max. 2.0A (18.0W) DC Out QC: 5.0V max. 3.0A (15.0W) DC 9.0V max. 2.0A (18.0W) DC 12.0V max. 1.5A (18.0W) DC TEST |
Przyłącza urządzeń
| Prądu wejściowego | 0.5 A |
| Średnia sprawność podczas pracy | 80.6 % |
| Sprawność przy niskim obciążeniu (10 %) | 72.2 % |
| Wejście, zakres napięcia | 100 - 240 (AC) V |
| Wyjście, napięcie | 5 V (DC) |
| Wejście, typ | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 2.4 A |
| Wyjście, typ | 2 gniazd USB 2.0 (typ A) |
Zasilacz
| Moc wyjściowa | 12 W |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 100 / 200