Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Pasywny multiprzełącznik SAT 5 wejść/8 wyjść
rozdzielacz do maks. 8 urządzeń z jednego satelity
Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się nawet w najmniejszym zakamarku strychu, bez podłączenia do sieci, ponieważ multiprzełącznik i konwerter są zasilane z podłączonych odbiorników.
- obsługuje standard DVB-S i DVB-S2 (4K/HDTV/3D)
- kompatybilny z konwerterem Quad lub Quattro
- dodatkowe wejście antenowe sygnału telewizji naziemnej (DVB-T/DVB-T2 HD)
- wbudowany generator 22 kHz
- zasilanie elektryczne za pośrednictwem dekodera
- kompaktowa aluminiowa obudowa
- Nie wymaga zasilania sieciowego (230 V)!
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 124 mm |
| Długość | 149.9 mm |
| Wysokość | 28.7 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Srebrny |
Przyłącza urządzeń
| Ilość wyjść | 8 sztuk |
| maks. liczba urządzeń | 8 szt. |
| Zasilanie elektryczne konwertera | 400 mA |
| Rozkazy przełączania | 13/0; 18/0; 13/22; 18/22 V/kHz |
| Wejście, liczba | 5 szt. |
| Wejście, typ | Gniazdo F |
| Wyjście, typ | Gniazdo F |
Transmisja sygnału
| Straty odbiciowe wyjść SAT | 8 dB |
| Odsprzężenie polaryzacji sygnału SAT | 28 - 30 dB |
| Zakres częstotliwości sygnału naziemnego | 47 - 862 MHz |
| Zakres częstotliwości SAT | 950 - 2.200 MHz |
| Straty odbiciowe wejść SAT | 10 dB |
| Tryby transmisji | DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
39,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20