Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Miniwzmacniacz do kabla koncentrycznego 18 dB (DVB-T / SAT)
Wtyk F > Gniazdo F; 5 MHz - 2300 MHz
- niewielkie wymiary
- grubość zbliżona do kabla koncentrycznego
- nadaje się do DVB-T i instalacji satelitarnych
- uszczelka gumowa zapewniająca wodoszczelność; nadaje się do montażu na zewnątrz pomieszczeń
- 75 Ω
- napięcie zasilania: 5–18 V DC, ~40 mA, zasilanie przez odbiornik
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 11 mm |
| Długość | 43 mm |
| Wysokość | 11 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 11 mm |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk F |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo F |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | tak |
10,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 100 / 600