Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
LR1/N (Lady) (4901)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- Odpowiednie np Przyciski radiowe lub piloty
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4901 |
| Wysokość | 30.2 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 12 mm |
| Waga | 10 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR1 |
| Maksymalna ilość | 850 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | N (Lady) |
| ANSI / NEDA-Name | 910A |
2,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100