Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel Charge'n Sync Lightning Connector – Steel Line
nadaje się do wszystkich urządzeń USB z portem Micro USB
Dzięki kablowi SKROSS® Charge'n Sync USB ze złączem Lightning (linia Steel Line) szybko podłączysz swoje urządzenia z portem Lightning, a następnie je naładujesz i zsynchronizujesz.
Łatwe ładowanie.
Kabel do ładowania jest niezastąpiony, gdy akumulator się rozładowuje. Wystarczy, że schowasz kabel Charge'n Sync Lightning Connector do torby, a żadna sytuacja już Cię nie zaskoczy. Stylowy kabel z linii Steel Line to idealny dodatek do każdego gadżetu z portem Lightning.
- produkt certyfikowany przez firmę Apple
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 80 mm |
| Długość | 180 mm |
| Wysokość | 195 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Waga | 29 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk USB 2.0 (typ A) |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk Apple Lightning (8-pinowy) |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście, napięcie | 5 V (DC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 2.4 A |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Długość kabla | 1 m |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20