Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ultravlakke actieve Full HD DVB-T2 binnenhuisantenne, incl. LTE/4G-filter
ze wzmocnieniem do 16 dBi dla obszarów o słabym sygnale
Bardzo płaska budowa sprawia, że antena
wygląda skromnie i nie rzuca się w oczy. Można ją ustawić na dołączonej do zestawu nóżce
lub przymocować do ściany paskami z zapięciem na rzepy.
Wzmacniacz antenowy, cechujący się wyjątkowo niską wartością szumów,
poprawia odbiór,
zapewniając najlepszy sygnał cyfrowy.
- dla odbioru cyfrowych sygnałów telewizyjnych w zakresie UHF (470 MHz - 790 MHz)
- aktywna antena DVB-T i DVB-T2 specjalnie zaprojektowana do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej HD/SD
- Wydajność wzmacniacza (do 16 dBi)
- GSM/LTE/4G - filtr zapobiegający irytującym zakłóceniom z telefonów komórkowych
- Zalecany zasięg nadajnika: 0 - 25 km.
- konstrukcja ultrapłaska (0,5 mm), odpowiednia do montażu na podłodze i/lub na ścianie
- ekranowany kabel koncentryczny i złącze koncentryczne do odbioru bez zakłóceń
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE, Goobay_DVB-T2_HD, 4G/LTE-Filter |
| Szerokość | 355 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Głębokość | 0.5 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Szczególną cechą | giętkość |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 98 g |
| Typ anteny | Antena pokojowa |
Kabel
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | tak |
| Zakres częstotliwości w paśmie UHF „do” | 790 MHz |
| Wzmocnienie anteny UHF | 16 dBi max. |
| Zakres częstotliwości w paśmie UHF „od” | 470 MHz |
| Zasilanie elektryczne wzmacniacza | przez zasilacz (wtyk europejski, 230 V) |
| Filtr blokujący | LTE/4G |
| Tryby transmisji | DVB-T, DVB-T2 |
Zakres dostawy
| Zasilacz | Zasilacz 100-240 V (wtyk europejski) |
Zasilacz
| Prąd wyjściowy | 0.55 A |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Wejściowa częstotliwość prądu przemiennego | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w stanie bez obciążenia | 0.05 W |
| Prądu wejściowego | 0.2 A |
| Waga | 62 g |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Identyfikator modelu | SVV0500550-A02 |
| Wymiary | 55x36x60 |
| Moc wyjściowa | 2.75 W |
| Średnia sprawność podczas pracy | 72.4 % |
| Długość kabla | 1.8 m |
29,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10