Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Tester do kabli sieciowych Firewire
do sprawdzania połączeń sieciowych CAT 5/6 i połączeń ISDN
- wyposażony w gniazdo RJ11, RJ45, Mini USB (typu A), mini USB (typu B) oraz 6-pinowe gniazdo IEEE1394 Firewire
- sprawdza przewody pod kątem ciągłości, zwarć, pomylonych żył i uszkodzeń kabli
- tester połączeń z wbudowanym wyświetlaczem LED do sprawdzania 8 pojedynczych żył
- urządzenie zasilane baterią 9 V (do kupienia osobno)
- w zestawie pokrowiec ochronny
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 220 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Głębokość | 26 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 250 g |
34,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 20