Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Tester baterii do aparatów fotograficznych LCD
do baterii standardowych, baterii do aparatów fotograficznych i do wszystkich powszechnie stosowanych baterii guzikowych
- nadaje się do C (Baby), 9V Block, N (Lady), AAA (Micro), AA (Mignon), D (Mono), CR-V3, 2CR5, CR-P2, CR 2, CR123A
- status naładowania baterii jest wyraźnie wyświetlany na wyświetlaczu LCD
- baterie AAA do urządzenia do kupienia osobno
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 88 mm |
| Długość | 118 mm |
| Wysokość | 23 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Szary |
Bateria
| pasujące typy baterii IEC | 2CR5, CR 2, CR123A, CR-P2, CR-V3 |
| pasująca wielkość baterii | 9V Block, AA (Mignon), AAA (Micro), C (Baby), D (Mono), N (Lady) |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 25 / 50