Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Suwmiarka cyfrowa 150 mm / 6 cali
do określania wymiarów zewnętrznych, głębokości i stopni 0 mm - 150 mm
- wyposażona w wyświetlacz LCD 5-miejscowy, 12 x 38 mm; rozdzielczość: 0,01 mm / 0,0005"
- możliwość przełączania z milimetrów na cale
- dokładność pomiaru zgodna z normą DIN 862 (granica błędu: 30 µm)
- prędkość pomiaru: maks. 1,5 m / sekundę
- dowolne ustawienie punktu zerowego w celu zmierzenia różnicy
- timer 5-minutowy umożliwiający oszczędzanie baterii
- wysoka jakość zapewniona przez hartowaną stal nierdzewną
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 40 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 237 mm |
| Wysokość | 8 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Waga | 152 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Wymienna bateria | tak |
| max. pojemność | 0.2 Ah |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| Maksymalna ilość | 160 mAh |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
29,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50