Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
SR44 (V13GS/357)
bateria guzikowa srebrowo-cynkowa, 1,55 V
- do szerokiej gamy zegarków cyfrowych i analogowych
- Niezawodne i wysokiej jakości komórki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | V13GS/357 |
| Aplikacje | Rower |
| Wysokość | 5.4 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 11.6 mm |
| Waga | 2.33 g |
Bateria
| Napięcie | 1.55 V |
| Nazwa JIS | SG13 |
| max. pojemność | 0.2 Ah |
| Technologia | Bateria srebrowo-cynkowa (tlenek srebra) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | SR44 |
| Maksymalna ilość | 155 mAh |
| ANSI / NEDA-Name | WS15 |
3,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100