Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Basic
Projector Ceiling Mount (M)
dla małych i średnich projektorów, w pełni ruchome (srebro) do max. 10 kg
Umieść projektor w domu lub w biurze optymalnie i bezproblemowe cieszyć doskonałe wrażenia kina domowego - na suficie.
- Odległość od sufitu można zmieniać za pomocą dwóch rur montażowych (130 mm lub 200 mm) dołączonych do dostawy.
- Uchwyt sufitowy może być odchylany do 15° i obracany o 360°.
- Projektor może być łatwo regulowany za pomocą zintegrowanego przegubu osiowego nawet po instalacji.
- Wewnętrzne ułożenie kabli zapewnia uporządkowany wygląd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 5 lat |
| Szerokość | 178 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal (powlekana proszkowo) |
| Głębokość | 200 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 1100 g |
Wydajność
| Zakres przechylenia | 15 ° |
| Odległość od ściany | 130 - 200 mm |
| Zakres obrotu | 360 ° |
| maks. udźwig | 10 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Elementy dystansowe, Kołki, Przyśrubowywanie |
34,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10