Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Pojemnik ochronny IP-66 na kostki elektryczne PG9
do bezpiecznego łączenia 3 kabli
- bardzo duża odporność obudowy na uderzenia
- do zastosowań na zewnątrz budynku (zabezpieczenie przed pyłem i strumieniami wody)
- kompaktowa konstrukcja
- dwie możliwości użytkowania: 1 wejście + 1 wyjście lub 1 wejście + 2 wyjścia
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 85 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 80 mm |
| Długość | 120 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 66 g |
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 100