Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Modulator audio/wideo stereo
zmienia sygnały audio/wideo na sygnały antenowe o wysokiej częstotliwości
- możliwość łatwego podłączenia odbiornika TV lub odtwarzacza wideo lub zintegrowania z istniejącymi instalacjami antenowymi
- przekształca sygnały obrazu i dźwięku (stereo) z nagrywarek DVD, kamer cyfrowych na sygnały o wysokiej częstotliwości (VHF/UHF)
- wyświetlanie częstotliwości kanału wyjściowego na wyświetlaczu LED
- ustawianie kanałów za pomocą przycisków do góry/na dół
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
Zasilacz
| Prąd wyjściowy | 0.6 A |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Wejściowa częstotliwość prądu przemiennego | 50/60 Hz |
| Prądu wejściowego | 0.3 A |
| Napięcie wyjściowe | 9 V |
| Identyfikator modelu | ILD41V-0900300 |
| Moc wyjściowa | 5.4 W |
| Średnia sprawność podczas pracy | 78.2 % |
49,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 10