Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ultra Power
LR61/AAAA (Mini) (MN2500)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | MN2500 |
| Długość | 41.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 8.3 mm |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| max. pojemność | 0.5 Ah |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR61 |
| Maksymalna ilość | 500 mAh |
| Rozmiar budownictwo | AAAA (Mini) |
5,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 120