Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
łańcuch świetlny z 10 światłami LED, zasilany bateryjnie
nastrojowa dekoracja świetlna do wnętrz
- Łańcuch świetlny z 10 światłami LED o ciepłej białej barwie
- rozjaśnia każde wnętrze i nadaje mu stylowy wygląd
- do użytku wewnątrz pomieszczeń (IP20)
- zasilanie bateryjne (2 x bateria AA, do nabycia osobno)
- Przewód zasilający o długości ok. 0,30 m, długość całkowita ok. 1,20 m
- Odstęp między światłami LED 10 cm
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 45 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Długość | 1200 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | PVC |
| Temperatura pracy od | -30 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Przezroczysty |
| Waga | 30 g |
| Żywotność nominalna | 10000 godz. |
| Ocena efektywności energetycznej | A++ 874/2012/EU |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Liczba cykli włączania i wyłączania | 10000 szt. |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
Wydajność
| Współczynnik oddawania barw | 80 Ra |
| Pobór mocy | 0.04 W |
| Napięcie robocze | 3 V (DC) |
| Ściemnianie | bez możliwości ściemniania |
| Źródło światła | Dioda świecąca (LED) |
| odpowiada żarówce o mocy | 1 W |
| Nominalny strumień świetlny całkowity | 5 lm |
| ważone zużycie energii | 0.44 kWh/1000 h |
| Kolor świecenia | ciepła biel |
| Typ źródła światła | LED |
2,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 36 / 144