Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ładowarka samochodowa (1xUSB)
5W max.1.0A (12/24V) 1xUSB
- Ładowarka miniaturowa ładuje urządzenia na zapalniczce papierosów
- Dzięki swojej niezwykle kompaktowej budowie, adapter ładujący prawie całkowicie znika w zapalniczce i zamienia ją w gniazdo USB. Można go łatwo wyjąć opuszkami palców.
- TEST KF4
- Kompatybilny ze smartphone'ami takimi jak Apple iPhone, Samsung Galaxy, Nokia, Xiaomi, Google Pixel, LG, Huawei, Blackberry, tabletami takimi jak Apple iPad Pro / Air / Mini, Powerbank i bateriami zewnętrznymi.
- Nadaje się do stosowania w samochodach osobowych i ciężarowych o napięciu wejściowym 12V oraz 24V.
- Zintegrowana elektronika zabezpieczająca zabezpiecza podłączone urządzenia i oferuje wielokrotne zabezpieczenie przed przeciążeniem prądem, przeciążeniem, przegrzaniem.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Długość | 45 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| średnica | 25 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 10 g |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 12/24 (DC) V |
| Wyjście, napięcie | 5 V (DC) |
| Ilość wyjść | 1 sztuk |
| Wejście, typ | Wtyk do gniazda zapalniczki |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 1 A |
| Wyjście, typ | Gniazdo USB 2.0 (typ A) |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 150 / 300