Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel HDMI ™ HDMI ™
Powiększ ekran swojego notebooka za pomocą monitora ze złączem HDMI™
- Podłącz swój notebook do zewnętrznych wyświetlaczy – projektorów, monitorów LCD i telewizorów
- Obsługuje sygnały o wysokiej rozdzielczości, nawet do 4K
- Wyposażony w kanał zwrotny audio
- Posiada Audio Return Channel
- Pełny dupleks przekazywanie ruchu Ethernet z szybkością 100 Mb / s
- 24/28-bitowe liczby kolorów
- Krystalicznie czysty dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | Compostable EN 13432 |
| Gwarancja | 1 lat |
| Długość | 1000 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | PVC |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 6 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 56 g |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | 2 wtyczka HDMI™ (typ A) |
| Połączenie, wysokość | 9 mm |
| Połączenie, materiał styków | niklowany |
| Połączenie, długość | 45 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Długość kabla | 1 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 1 Gbit/s |
| Obsługiwane standardy dźwięku | Audio Return Channel (ARC), HDMI™ Ethernet Channel (HEC) |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40