Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Journey (EKB440)
Teczka na kółkach, regulowana na laptopa od 11" do 16"
Dla podróżującego kierownika lub mobilnego menedżera: zabierz swoje biuro w drogę z wszechstronną, profesjonalnie wyglądającą walizką na laptopa, którą możesz prowadzić na kółkach prosto do sali konferencyjnej.
- Regulowana kieszeń na laptopa dla 11" do 16" urządzeń
- Oddzielna, przestronna komora na odzież
- Wyłożona filcem kieszeń na iPada/Kindle/tablet
- Lekka konstrukcja
- Dobrze zorganizowane komory
- Gładkie, ciche koła
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 410 mm |
| Wysokość | 370 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 190 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | samonaprawiające się zamki błyskawiczne, Uchwyt do postawienia na walizce |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 2870 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 40.6 cm |
| Koła | tak |
| Półki na | Folder A4, Akcesoria komputerowe, Portfel, Butelka na napój, Słuchawki, Karty kredytowe, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Dokumenty podróżne, Smartfon, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Czasopisma |
| Forma konstrukcyjna | Walizka na kółkach |
| pasuje do urządzeń „od” | 28 cm |
| Pojemność | 27 l |
295,00 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2