Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Flight (EKB419)
Torba na laptopa do 16”
Wraz z sukcesem swojego plecaka Flight, Everki uznało za stosowne przepakować jakość, funkcjonalność i ducha tej torby w formę teczki. Teczka na laptopa Flight jest wystarczająco mocna dla wojownika drogi, ale również wystarczająco elegancka dla profesjonalisty. Co więcej, jej innowacyjna, wyścielona filcem, przyjazna punktom kontrolnym komora na laptopa 16”, czyni ją idealną dla podróży. Komora ta otwiera się w pełnych 180 stopniach i pozwala sobie szybko i łatwo przejść przez skaner prześwietlający lotniska bez konieczności wyjmowania laptopa, minimalizując kłopoty i przyspieszając proces odprawy.
- Przyjazna punktom kontrolnym komora na laptopa 16”
- Wyłożona filcem kieszeń na iPada/Kindle/Tablet
- Dobrze zorganizowane komory
- Pasek umożliwiający umieszczenie na walizce
- Ergonomiczny dwukierunkowy regulowany pasek na ramię
- Duże zamki i metalowe błyskawiczne suwaki
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 430 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 95 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | samonaprawiające się zamki błyskawiczne, Uchwyt do postawienia na walizce |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1080 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 40.6 cm |
| Półki na | Folder A4, Akcesoria komputerowe, Portfel, Słuchawki, Karty kredytowe, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Tablet/czytnik e-booków, Długopisy, Wizytówki, Smartfon, Dokumenty podróżne |
| Forma konstrukcyjna | Torba |
| Pojemność | 15 l |
89,95 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5