Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Elektryczna packa na muchy
szybki i skuteczny sposób pozbycia się owadów
Ten wysoce skuteczny elektryczny Muchy zwalczać niezawodnie irytujące owady.
- w przeciwieństwie do tradycyjnych pacek na muchy nie pozostawia plam ani części owadów
- łatwe użytkowanie
- napięcie 1000 V zapewnia skuteczną ochronę przeciw uciążliwym owadom
- zasilanie 2 bateriami AA 1,5 V (w zestawie)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 195 mm |
| Długość | 470 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 32 mm |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 220 g |
7,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 24