Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
EKP120
Plecak na laptopa do 18,4"
Titan. Powstaje tam gdzie funkcjonalność spotyka się z estetyką. Wyobraź sobie plecak zaprojektowany tak, aby zmieściło się w nim wszystko czego potrzebujesz, a jednocześnie, tak intuicyjny, że pozwala znaleźć to, czego szukasz w mgnieniu oka. Wiele godzin spędzonych na planowaniu, projektowaniu i testowaniu Titana nie poszło na marne – plecak Everki jest właśnie taki, jak planowaliśmy: wszechstronny, stylowy i doskonałej jakości. Wyjątkowa dbałość o funkcjonalność i detale sprawia, że Titan wyrasta na prawdziwą potęgę w swojej klasie. Pragniesz pojemnych przegród i wysokiej ergonomii, ale nie chcesz rezygnować z formy? Titan jest dostosowany do Twoich potrzeb: niezwykle przestronny, a jednocześnie stylowy i elegancki – z czarną powłoką na zewnątrz i kontrastującym wnętrzem w kolorze pomarańczy. Titan został stworzony po to, abyś znalazł to, czego szukasz.
- Kieszeń na laptopa przyjazny punktom kontrolnym do 18,4"
- Wodoodporny pokrowiec pogodowy
- Przestronne, dobrze zorganizowane komory
- Wyłożona filcem kieszeń na iPada/Kindle/Tablet
- Idealnie schowane słuchawki / kabel audio
- System pięciopunktowego balansującego paska
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 380 mm |
| Wysokość | 540 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 210 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 5-punktowy system regulacji pasków, samonaprawiające się zamki błyskawiczne, Zarządzanie kablami |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1810 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 46.8 cm |
| Półki na | Folder A4, Akcesoria komputerowe, Portfel, Butelka na napój, Karty kredytowe, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Smartfon, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Czasopisma, Dokumenty podróżne, Słuchawki |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| Pojemność | 40 l |
189,95 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4