Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6A złącze modułowe Keystone RJ45 łącznik, STP
2x gniazd RJ45 (8P8C)
- nadaje się do łatwego montażu typu snap-in w różnych uchwytach, takich jak np. panel krosowy Keystone, gniazda lub obudowy
- złącze do podłączenia dwóch kabli konfekcjonowanych
- obudowa metalowa
- obsługuje aplikację PoE + IEEE 802.3at
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 14.7 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
Połączenia
| Połączenie typu | 2x gniazd RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Klasa ekranowanie | STP |
| Specyfikacja | CAT 6A |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 500 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
11,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50 / 500