Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6 kabel sieciowy napowietrzny, S/FTP (PiMF), Czarny, 100m
CU, AWG 24/1 (solid), PE odporny na UV
Deze kabels zijn ideaal voor gebruik en installatie buitenshuis, bijvoorbeeld in de tuin, op de camping, aan gevels van gebouwen, voor het aansluiten van bewakingscamera's en voor soortgelijke toepassingen. De kabelmantel is bestand tegen weersinvloeden en UV-straling.
- niekonfekcjonowany kabel do przesyłania danych/kabel do układania/kabel instalacyjny do obróbki i instalacji za pomocą systemów przyłączeniowych LSA w zastosowaniach domowych/na zewnątrz budynku
- Materiał zewnętrzny odporny na promieniowanie UV do montażu na zewnątrz
- podwójnie ekranowana skrętka LAN kabel
- ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
- Produkt nie jest dopuszczony do stałej instalacji w budynkach.
- Odpowiednia sieć Gigibit (10/100/1000 Mbit)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 7.6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | PE |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 24/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Skalowanie miernika | tak |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 250 MHz |
129,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2