Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 5e kabel sieciowy napowietrzny, F/UTP, Czarny
mieszanka miedzi CCA do zastosowań SOHO , AWG 26/7 (stranded), PE
- elastyczny kabel do przesyłania danych/kabel krosowy do konfekcjonowania w zastosowaniach domowych/na zewnątrz budynku
- odporny na promieniowanie UV i wodę
- ekranowana skrętka LAN kabel
- kompletne ekranowanie: ekran z folii
- Produkt nie jest dopuszczony do stałej instalacji w budynkach.
- Spełnia wymania dla zastosowań SOHO (Small Office, Home Office) do maks. odległości transmisji 40 m!
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | CE, SOHO, SOHO_40 |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 5.6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 1 x |
| Klasa ekranowanie | F/UTP |
| Materiał osłony kabla | PE |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| AWG | 26/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 5e |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 100 MHz |
34,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4