Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Atlas (EKP122)
Plecak na kółkach z miejscem na laptop, regulowana przegródka od 13" do 17,3"
Atlas - Plecak na kółkach marki EVERKI stworzony z myślą o mobilnych profesjonalistach. Funkcjonalność i intuicyjny design, jakich oczekujesz od plecaka marki EVERKI połączone z łatwością podróżowania, jaką daje bagaż na kółkach. Teraz twoje mobilne biuro będzie doskonale zorganizowane, dostępne i łatwe w obsłudze.
- Do wyjecia regulowana kieszeń na laptopa dla urządzeń 13” do 17,3”
- Przestronne, dobrze zorganizowane komory
- Wyłożona filcem kieszeń na iPada/Kindle/Tablet
- Płynne i ciche kola
- Ochrona RFID
- Miękki pasek lędźwiowy
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 550 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 203 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3050 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 44 cm |
| Koła | tak |
| Półki na | Folder A4, Akcesoria komputerowe, Portfel, Butelka na napój, Słuchawki, Karty kredytowe, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Dokumenty podróżne, Smartfon, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Czasopisma |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| pasuje do urządzeń „od” | 33 cm |
| Pojemność | 30 l |