Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Advance (EKP107)
Plecak na laptopa do 15,6”
Plecak na laptopa Advance oferuje miejsce na wszystkie ważne rzeczy - w kompaktowym formacie. Posiada osobne przegródki na iPada / Pro / Kindle / tablet i 15,6-calowego laptopa, a także przestronne, dobrze zorganizowane przegródki. Jednocześnie Advance jest bardzo lekkim i solidnym towarzyszem podczas ważnych spotkań biznesowych.
- Dodatkowe przegrody na laptopy do 15,6 cala i iPad / Pro / Kindle / tablet
- Przestronne i dobrze zorganizowane przegrody
- Ergonomiczne szelki
- Dodatkowa ukryta kieszeń
- Możliwość przymocowania do walizki na kółkach
- Kieszeń szybkiego dostępu na czasopismo lub gazetę
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 160 mm |
| Długość | 315 mm |
| Wysokość | 430 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 30 lat gwarancji na wady produkcyjne i w materiale, kontrastowe powierzchnie wewnętrzne, Przegroda na dokumenty, samonaprawiające się zamki błyskawiczne, Uchwyt do postawienia na walizce, ukryta kieszeń bezpieczeństwa |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 890 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 39.62 cm |
| Półki na | Folder A4, Butelka na napój, Karty kredytowe, Dokumenty podróżne, Smartfon, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| Pojemność | 27 l |
69,95 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5