Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter USB-C™ na USB-C™ 90°, czarny
Gniazdo USB-C™ > Wtyk USB-C™
- wtyk kątowy 90° USB-C™
- prędkość przesyłania danych do 5 Gbit/s
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 10 mm |
| Długość | 20 mm |
| Wysokość | 10 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 10 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo USB-C™ |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk USB-C™ |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 5 Gbit/s |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 400