Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter USB-C™ na HDMI™ z zasilaniem 60 W
rozszerza urządzenie USB-C™ ™ o połączenie HDMI ™.
Adapter USB-C™ do HDMI™ dodaje port HDMI™ do urządzenia. Adapter obsługuje rozdzielczość do 4K×2k@60 Hz i posiada dodatkową technologię Power Delivery umożliwiającą ładowanie notebooków o mocy do 60W za pośrednictwem złącza USB-C™.
- Aplikacja - adapter USB-C™ na HDMI™ odtwarza sygnały wideo z urządzeń USB-C™ na urządzenia z połączeniem HDMI™.
- Power Delivery 60 W - umożliwia ładowanie urządzeń końcowych o mocy do 60 W. Dzięki temu można łatwo ładować np. duże notebooki, koncentratory lub stacje dokujące.
- Rozdzielczości - Adapter USB-C™/HDMI™ obsługuje rozdzielczości ekranu do 1080p@60Hz/4k@30Hz na porcie HDMI™.
- Zastosowanie - Idealne rozwiązanie dla komputerów/notebooków/iPadów/urządzeń typu Smartphone/Smart Devices z portem USB-C™ w celu odtworzenia sygnału na zewnętrznym wyświetlaczu obsługującym HDMI™.
- Plug & Play - adapter USB-C™/HDMI™ może być używany bez konieczności instalacji sterowników.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 40 mm |
| Długość | 20 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | PVC |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Biały |
| Waga | 23 g |