Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter USB-C™ Multiport wykonany z aluminium
umożliwia rozbudowę urządzenia USB-C™ o jedno złącze Ethernet, jedno złącze HDMI™, jedno złącze VGA, jedno złącze Mini DisplayPort, 3 złącza USB-A 3.0, jedno złącze jack 3,5 mm oraz jeden czytnik kart SD i Micro SD
Wieloportowy adapter USB-C™ wykonany z aluminium rozszerza urządzenie USB-C™ o ethernet, gniazdo jack 3,5 mm, czytnik kart SD i Micro-SD, HDMI™, VGA, Mini DisplayPort i 3 złącza USB A 3.0.
- Funkcja - Multiport Adapter odzwierciedla sygnały z USB-C™ do najczęściej używanych/wspólnych portów i dlatego jest idealnym rozwiązaniem w jednym.
- Moc 60 W - umożliwia ładowanie urządzeń końcowych o mocy do 60 W. Dzięki temu można łatwo ładować np. duże notebooki, koncentratory lub stacje dokujące.
- Rozdzielczości - Multidock USB-C™ obsługuje rozdzielczości ekranu VGA do 1920x1200@60Hz i HDMI™ oraz złącze Mini DisplayPort, do 4k*2k@30Hz.
- Funkcja sieci - Wbudowany port Ethernet zapewnia superszybkie połączenie sieciowe w zakresie Gigabit.
- Odczyt kart pamięci - Wbudowany czytnik kart umożliwia odczyt kart SD i MicroSD. Ponadto zainstalowano trzy porty USB A 3.0.
- Użytkowanie - odpowiednie dla MacBooka, MacBooka Pro i innych urządzeń ze złączem USB-C ™.
- Plug & Play - adapter multiportowy USB-C™ może być używany bez instalacji sterowników.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 135 mm |
| Długość | 210 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | aluminium |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 200 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 2, typ | 3 gniazd USB 3.0 (typ A) |
| Wyjście 4, typ | Gniazdo VGA HD (15 broches) |
| Wyjście 3, typ | Gniazdo HDMI™ (typ A) |
| Wejście, typ | Wtyk USB-C™ |
| Wyjście, typ | Gniazdo USB-C™ |
Kabel
| Długość kabla | 0.13 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 5 Gbit/s |
99,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 40