Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter podróżny Country świat > Europa
nadaje się do wszystkich uziemionych i nieuziemionych urządzeń (2-pinowych i 3-pinowych)
Adapter podróżny Country to idealne rozwiązanie zarówno dla osób podróżujących do konkretnego kraju, jak i dla właścicieli hoteli i organizatorów konferencji, którzy chcieliby umożliwić swoim międzynarodowym gościom używanie ich własnych urządzeń.
- do podłączania urządzeń z ponad 150 krajów do gniazd w Europie
- nadaje się do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię, takich jak laptopy i suszarki do włosów
- moc: np. przy 100 V – 1600 W / 250 V – 4000 W
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 58 mm |
| Długość | 58 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Biały |
| Waga | 39 g |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 100 - 250 (AC) V |
| Wejście 3, typ | Gniazdo szwajcarskie (typ J, SEV 1011) |
| Wejście 2, typ | Gniazdo amerykańskie/japońskie (typ B, NEMA 5-15, 3-biegunowe) |
| Wejście, typ | Gniazdo australijskie (typ I, AS 3112) |
| Wejście 3, zakres napięcia | 100 - 250 (AC) V |
| Wejście 4, zakres napięcia | 100 - 250 (AC) V |
| Wejście 2, zakres napięcia | 100 - 250 (AC) V |
| Wejście 5, typ | Gniazdo UK |
| Wejście 5, zakres napięcia | 100 - 250 (AC) V |
| Wejście 4, typ | Gniazdo włoskie (typ L, CEI 23-16-VII) |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 16 A |
| Wyjście, typ | Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/4) |
11,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1