Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Phone Power
AA (Mignon)/HR6 (58399) – 1600 mAh
Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH), 1,2 V
Dzięki akumulatorkom VARTA Phone nigdy nie stracisz łączności ze światem. Akumulatorki VARTA Phone to precyzyjne źródło energii, z którym Twój telefon będzie zawsze gotowy do użycia.
- jakość premium dedykowana analogowym i cyfrowym telefonom bezprzewodowym
- akumulatorki oraz ich pojemność dostosowano specjalnie do zapotrzebowania telefonów bezprzewodowych na energię
- produkt wyróżnia się dużą wytrzymałością cykliczną i długą żywotnością
- zabezpieczone przed przeciążeniem i całkowitym rozładowaniem
- możliwość wielokrotnego ładowania bez efektu pamięci
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 58399 |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 25 g |
Bateria
| Napięcie | 1.2 V |
| Technologia | Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | HR6 |
| Maksymalna ilość | 1600 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |
Do pobrania
MDS / MSDS pdf
8,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100