Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
80 dB zestaw kabel koncentryczny antenowy quattro, ekranowanie 2x, CCS, 10 m
kabel CCS z podwójnym ekranowaniem do przyłącza konwertera Quattro z 4 wtykami F
- konstrukcja „4 w jednym” umożliwiająca łatwe podłączenie multiprzełączników do konwerterów
- płaszcze kabli w różnych kolorach ułatwiają przyporządkowanie końcówek
- podwójne ekranowanie sygnału zapewniające wystarczającą ochronę na długich odcinkach
- przewody wewnętrzne ze stali o grubości 4 szt. 4,8 mm z płaszczem miedzianym
- strona szczególnie odporna na wpływ czynników atmosferycznych z wtykami kompresyjnymi typu F
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 64x |
| Średnica płaszcza kabla | 6.8 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS 21 (stal powlekana miedzią 21%) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Srednica dielektryka | 4.8 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 1 mm |
| Skuteczność ekranowania | 80 dB |
| Długość kabla | 10 m |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
34,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 6