Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
8 Portowy gigabitowy przełącznik sieci Ethernet
8 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s z funkcją automatycznej negocjacji
- obsługuje funkcję autonegocjacji, Auto MDI/MDIX dla wszystkich przyłączy, wykrywanie (wejście/wyjście); nie są wymagane porty krosowe lub porty uplink
- maks. prędkość 10/100/1000 Mb/s (Half-duplex) / maks. 20/200/2000 Mb/s (Full-duplex)
- Green Power Ethernet pozwala na wykorzystanie prostej i niedrogiej sieci elektrycznej i sieci komputerowej
- zgodny z IEEE 802.3 10Base-T; IEEE 802.3u 100Base-TX i IEEE802.3x Flow Control
- metoda przesyłania danych „store and forward”
- zastosowania Plug & Play
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 132 mm |
| Wysokość | 24 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Głębokość | 75 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Biały |
| Waga | 126 g |
Przyłącza urządzeń
| Połączenia urządzeń | 8 |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Instrukcja obsługi, Zasilacz 100-240 V (wtyk europejski) |
Zasilacz
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie wejściowe | 220-240 V |
| Wejściowa częstotliwość prądu przemiennego | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w stanie bez obciążenia | 0.08 W |
| Prądu wejściowego | 0.2 A |
| Waga | 50 g |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Identyfikator modelu | KT05W050100EU |
| Wymiary | 22x55x75 |
| Moc wyjściowa | 5 W |
| Średnia sprawność podczas pracy | 75.12 % |
| Długość kabla | 1000 m |
29,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40