Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Superlife
6F22/9V Block (2022)
Bateria z chlorkiem cynku, 9 V
- niezawodne źródło energii w korzystnej cenie
- do urządzeń o niskim zapotrzebowaniu na energię lub pilotów zdalnego sterowania
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 2022 |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Długość | 48.5 mm |
| Wysokość | 26.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Waga | 44.3 g |
Bateria
| Napięcie | 9 V |
| Technologia | Bateria z chlorkiem cynku |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 6F22 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | 9V Block |
1,89 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50