Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
5 Portowy gigabitowy przełącznik sieci Ethernet
5 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s z funkcją automatycznej negocjacji
- 5 portów obsługujących automatyczną negocjację i funkcję Auto MDI/MDIX pozwala na inteligentne przełączanie między sprzętem 10 Mbps, 100 Mbps i 1000 Mbps
- energooszczędna technologia pozwalająca oszczędzić do 75% energii
- architektura przełączania ruchu sieciowego bez blokowania umożliwia przekazywanie i filtrowanie pakietów z pełną prędkością
- obsługuje funkcję auto-learning i auto-aging adresów MAC
- bezwentylatorowa konstrukcja zapewnia cichą pracę
- funkcja plug and play upraszcza instalację, Montaż ścienny z oczkami do zawieszania
- kompatybilny ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x i IEEE 802.3ab
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 120 mm |
| Długość | 160 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Biały |
Przyłącza urządzeń
| Połączenia urządzeń | 5 |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Instrukcja obsługi, Zasilacz 100-240 V (wtyk europejski) |
Zasilacz
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie wejściowe | 220-240 V |
| Wejściowa częstotliwość prądu przemiennego | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w stanie bez obciążenia | 0.08 W |
| Prądu wejściowego | 0.2 A |
| Waga | 50 g |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Identyfikator modelu | KT05W050100EU |
| Wymiary | 22x55x75 |
| Moc wyjściowa | 5 W |
| Średnia sprawność podczas pracy | 75.12 % |
| Długość kabla | 1000 m |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40