Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
4SR44 (4028)
Bateria srebrowo-cynkowa (tlenek srebra), 6,2 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4028 |
| Wysokość | 25.2 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 13 mm |
| Waga | 11.1 g |
Bateria
| Napięcie | 6.2 V |
| Technologia | Bateria srebrowo-cynkowa (tlenek srebra) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 4SR44 |
| Maksymalna ilość | 145 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100