Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Tester do kabli sieciowych
do sprawdzania połączeń sieciowych CAT 5/6 i połączeń ISDN
- wyposażony w gniazdo RJ11, RJ12 i RJ45
- sprawdza przewody pod kątem ciągłości, zwarć, pomylonych żył i uszkodzeń kabli
- zdalne urządzenie z wbudowanym wyświetlaczem LED do sprawdzania 8 pojedynczych żył
- urządzenie zasilane baterią 9 V (do kupienia osobno)
- w zestawie pokrowiec ochronny
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 105 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Głębokość | 29 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny, Biały |
| Waga | 144 g |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 40