Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
OLED
Telewizyjny uchwyt ścienny OLED FIXED (L)
zwłaszcza dla telewizorów OLED od 37" do 70" (94-178 cm) do 50 kg
Uchwyt ścienny dla OLED telewizora 37 do 70 cali (94-178 cm) oraz max. 50 kg. Jest to najlepszy sposób, aby wspierać chude wygląd ultra-cienki telewizor. Raz zainstalowany, montaż jest tylko 17 mm od ściany. Instalacja TV odbywa się szybko i łatwo za pomocą innowacyjnego projektowania slajdów, które również oferuje łatwy dostęp do zainstalowanego okablowania.
- Niezwykle płaski uchwyt ścienny sprawia, że telewizor jest elegancko płaski i zajmuje niewiele miejsca na ścianie - tylko 17 mm.
- Instalacja staje się łatwa dzięki innowacyjnej konstrukcji wsuwanej i łatwemu dostępowi do zamontowanego okablowania.
- Łatwy montaż i zgodność z normami VESA 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 635 mm |
| Wysokość | 105 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Głębokość | 17 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
Wydajność
| VESA (FDMI) | 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm |
| Wielkość ekranu | 94 - 178 cm |
| Odległość od ściany | 17 mm |
| maks. udźwig | 50 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Kołki, Przyśrubowywanie |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10