Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Basic
Telewizyjny uchwyt ścienny EasyMount Universal
dla telewizorów od 37" do 70" (94-178 cm) do 50 kg z elastycznym systemem kablowym
Innowacyjny, regulowane zawieszenie kabel dostarcza uniwersalny wzór dziura kompatybilnością i obsługuje większość telewizorów od 37 do 70 cali do 50 kg. Więc można zawiesić telewizor jak obraz. Super płaska konstrukcja ma tylko 14,5 mm od ściany, aby zakończyć elegancki wygląd ultracienkich telewizorów.
Kompatybilny z VESA 600x400 mm, 600x600 mm, 800x400 mm, 800x600 mm oraz 800x800 mm.
- Po prostu powieś się jak obrazek dzięki innowacyjnej funkcji zawieszania liny. Uchwyt ścienny jest niezwykle elastyczny i uniwersalny w zastosowaniu.
- Niezwykle płaski montaż sprawia, że telewizor jest elegancko płaski i zajmuje niewiele miejsca na ścianie - tylko 14,5 mm.
- Odpowiedni dla większości płaskich i zakrzywionych telewizorów wszystkich popularnych marek (np. Samsung (również QLED i LED), Sony, Philips, LG) i rozmiarów (np. 40 ", 43", 49 ", 50", 55 ", 58", 65 ")
- Łatwy montaż i zgodność z normami VESA 100x100, 200x100, 200x200, 300x300, 400x200, 400x400, 600x400, 800x400, 800x600, 800x800
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | lina stalowa |
| Głębokość | 14.5 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 300 g |
Wydajność
| VESA (FDMI) | 400 x 400 mm, 200 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 600 x 200 mm, 600 x 400 mm, 800 x 400 mm, 800 x 600 mm |
| Wielkość ekranu | 94 - 178 cm |
| Odległość od ściany | 14.5 mm |
| maks. udźwig | 50 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Elementy dystansowe, Kołki, Przyśrubowywanie |