Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Basic
Telewizyjny uchwyt ścienny Basic TILT (L)
dla telewizorów od 37" do 70" (94-178 cm), przechylanych do 35 kg
Przechylanie TV ścienny na każde 37 do 70 cali (94-178 cm) telewizję do 35 kg. Może ona być odchylana od 0 ° do 8 °. Super płaska konstrukcja ma tylko 20,5 mm od ściany i uzupełnia elegancki wygląd ultracienkich telewizorów. Charakteryzuje się ona w otwartej konstrukcji, który maksymalizuje powietrza do urządzeń i pozwala na łatwy dostęp do tylnej części składowych. Telewizor można przesuwać w lewo i prawo na płycie ściennej, aby ustawić ją dokładnie.
- Płaski uchwyt ścienny utrzymuje telewizor elegancko płasko i oszczędnie na ścianie - tylko 20,5 mm i może być również odchylany do 8°.
- Otwarta konstrukcja ramowa wspiera wentylację telewizora i umożliwia dostęp do tylnych połączeń.
- Odpowiedni dla większości płaskich i zakrzywionych telewizorów wszystkich popularnych marek (np. Samsung (również QLED i LED), Sony, Philips, LG) i rozmiarów (np. 40 ", 43", 49 ", 50", 55 ", 58", 65 ")
- Łatwy montaż i zgodność z normami VESA 200x200, 300x300, 400x200, 400x400, 600x400.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 5 lat |
| Szerokość | 665 mm |
| Wysokość | 422 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | stal (powlekana proszkowo) |
| Głębokość | 22 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1140 g |
Wydajność
| VESA (FDMI) | 200 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm |
| Wielkość ekranu | 94 - 178 cm |
| Zakres przechylenia | 8 ° |
| Odległość od ściany | 20.5 mm |
| maks. udźwig | 35 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Kołki, Przyśrubowywanie |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 14