Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Świeca LED z prawdziwego wosku, biała, 7,5 x 10 cm
piękne i bezpieczne rozwiązanie oświetleniowe do wielu obszarów, takich jak dom i taras, biura lub szkoły
- niepowtarzalny efekt płomienia zapewnia migający knot i osłona z prawdziwego wosku – niemal nie do odróżnienia od prawdziwej świecy
- z funkcją timera – włączenie na 6 godzin / wyłączenie na 18 godzin (w pozycji "ON")
- ciepły blask świecy – prosty, elegancki i niezwykle bezpieczny
- nadaje się do użytku wszędzie tam, gdzie prawdziwe świece są zbyt niebezpieczne lub niedozwolone
- zasilanie bateryjne (3 x bateria AAA, do kupienia osobno)
- Wskazówka: Chronić przed upałem i silnym nasłonecznieniem, aby nie dopuścić do stopienia świecy.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 50 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Wysokość | 100 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | PC, szkło |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 75 mm |
| Kolor | Biały |
| Waga | 168 g |
| Żywotność nominalna | 25000 godz. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Liczba cykli włączania i wyłączania | 12500 szt. |
Bateria
| Ilość komórek | 3 sztuk |
| Napięcie | 1.5 V |
Wydajność
| Współczynnik oddawania barw | 80 Ra |
| Napięcie robocze | 4.5 V (DC) |
| Ściemnianie | bez możliwości ściemniania |
| Źródło światła | Dioda świecąca (LED) |
| min. czas świecenia | 150 h |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Nominalny strumień świetlny całkowity | 10 lm |
| Kolor świecenia | ciepła biel |
| Typ źródła światła | LED |
Konstrukcja
| Kąt świecenia | 180 ° |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
5,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 36