Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przejściówka do gniazda
do podłączenia maksymalnie 2 urządzeń elektrycznych
- kompaktowa przejściówka z dwoma płaskimi gniazdami
- idealna do prywatnego użytku w pomieszczeniach dziennych i sypialnych
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 45.8 mm |
| Długość | 64.2 mm |
| Wysokość | 45.8 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 42 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo europejskie (typ C, CEE 7/16) |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, typ | Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/4) |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 2.5 A |
| Wyjście, typ | 2 gniazd ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/3) |
3,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 200