Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Profesjonalna wkrętarka akumulatorowa 3,6 V z oświetleniem LED
dla pasjonatów majsterkowania
- znamionowa prędkość obrotowa na biegu jałowym: 230 obrotów na minutę
- obrotowa rękojeść pozwalająca na łatwe dotarcie do niedostępnych miejsc
- łatwa zamiana uchwytu pistoletowego na prosty
- czas pracy: max. 45 minut
- czas ładowania akumulatora: ok. 3-5 godzin
- z oświetleniem LED i wskaźnikiem stanu naładowania
- w zestawie 3 bity CrV 25 mm, 1 rozszerzenie bitowe, 2 wiertarka oraz 5/64 (2 mm), 3/32 (2,5 mm) i ładowarka sieciowa
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE, Quader |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny, Zielony |
| Waga | 570 g |
Bateria
| Napięcie | 3.6 V |
| max. pojemność | 1.3 Ah |
| Technologia | Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) |
| Maksymalny czas ładowania | 3 godzin |
| Maksymalna ilość | 1300 mAh |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
34,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 24