Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Oprawka żarówki z podwójnymi przewodami E27
maks. 100 W/250 V (AC), przewód 0,15 m, ceramika/silikon
- z kablem 0,15 m
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, VDE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Materiał | ceramika, silikon |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie typu | wolne końce kabla |
Wydajność
| Pobór mocy | 100 W |
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| Długość kabla | 0.15 m |
Konstrukcja
| Trzonek | E27 |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
3,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 216