Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
E27 lamp holder / base / socket with twin cable
max. 100 W/250 V (AC), 0.15 m cable, ceramic/silicone
- with 0.15 m cable
Technical specifications
General
| Markings | CE, VDE |
| Color | white |
| Consumption Unit | 1 pc. bulk |
| Packaging type | Bulk |
| Material | ceramic, silicone |
Connections
| Connection, type | Loose cable ends |
Performance
| Power consumption | 100 W |
| operating voltage | 250 V (AC) |
Cable
| Cable length | 0.15 m |
Build
| Base | E27 |
Downloads
Declaration of conformity pdf
€3.99 RRP
Packing units:
1 / 216