Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Multiprzełącznik satelitarny 9 wkład / 4 wydajność
rozdzielacz do maks. 4 urządzeń dwóch satelitów
- obsługuje maks. dwa konwertery Quad lub Quattro
- wbudowany generator 22 kHz
- możliwość przełączania między dwoma położeniami satelitów przełącznikiem DiSEqC 2.0
- obsługuje standard DVB-S i DVB-S2 (4K/HDTV/3D)
- dodatkowe wejście antenowe sygnału telewizji naziemnej (DVB-T/DVB-T2 HD)
- wbudowany zasilacz z eurozłączem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 365 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 120 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Niebieski, Srebrny |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo F |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, napięcie | 230 V (AC) |
| Ilość wyjść | 4 sztuk |
| maks. liczba urządzeń | 4 szt. |
| Zasilanie elektryczne konwertera | 1000 mA |
| Rozkazy przełączania | 13/22 V/kHz |
| DiSEqC | v2.0 |
| Wejście, liczba | 9 szt. |
| Napięcie przełączania | 15 ± 0,5 V |
| Wejście, typ | Gniazdo F |
| Wyjście, typ | Gniazdo F |
Transmisja sygnału
| Straty odbiciowe wyjść SAT | 7 - 10 dB |
| Poziom wyjściowy sygnału naziemnego (zgodnie z EN50083-3) | 83 - 84 dBµV |
| Straty odbiciowe wyjść naziemnych | 8 - 10 dB |
| Poziom wyjściowy sygnału SAT (zgodnie z EN50083-3) | 100 dBµV |
| Straty odbiciowe wejść naziemnych | 11 - 12 dB |
| Odsprzężenie polaryzacji sygnału SAT | 28 - 30 dB |
| Zakres częstotliwości sygnału naziemnego | 47 - 862 MHz |
| Zakres częstotliwości SAT | 950 - 2.150 MHz |
| Odsprzężenie polaryzacji sygnału naziemnego | 30 dB |
| Straty odbiciowe wejść SAT | 10 - 14 dB |
| Tłumienie przyłącza sygnału naziemnego | -2 - 0 dB |
| Tryby transmisji | DVB-S, DVB-S2, DVB-T |
89,00 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10