Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Basic
Montaż na monitorze FLEX
do montażu na stole z wysuwanym ramieniem dla jednego ekranu, z regulacją wysokości, (odchylanie i przechylanie) do 15 kg
Ten monitor do montażu jest idealnym uzupełnieniem do pracy. Wbudowany regulowana płyta VESA zapewnia większą elastyczność przez przechylanie, obracanie lub obracanie monitora. Teleskopowe ramię zapewnia optymalne usytuowanie ekranu.
Jest także idealnym rozwiązaniem dla dużych użytkowników.
- Możliwość montażu w biurze lub w domu zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, idealny kąt widzenia i przyjemną obsługę.
- Metalowa konstrukcja zapewnia stabilne trzymanie i optymalny kąt widzenia dzięki możliwości pochylania do 15°, przechylania do 180° i regulacji wysokości od 100 do 400 mm.
- Uchwyt jest odpowiedni dla wszystkich popularnych monitorów od 13-32" (33-81 cm).
- W razie potrzeby ramię monitora można przedłużyć za pomocą przegubu do 385 mm.
- Zintegrowany system zarządzania kablami zapewnia porządek i ochronę kabli połączeniowych.
- Montuje się go za pomocą zacisku stołowego, który w razie potrzeby można usunąć bez pozostałości.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 448 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal (powlekana proszkowo) |
| Głębokość | 447 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 2600 g |
Wydajność
| VESA (FDMI) | 75 x 75 mm |
| Wielkość ekranu | 33 - 81 cm |
| Regulacja wysokości | 300 mm |
| Zakres przechylenia | 15 ° |
| Zakres obrotu | 180 ° |
| maks. udźwig | 15 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Elementy dystansowe, Kołki, Przyśrubowywanie |
69,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 6