Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
LR27/A27 (V27A)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 12 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | V27A |
| Wysokość | 28.2 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 8 mm |
Bateria
| Napięcie | 12 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR27 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | A27 |
| ANSI / NEDA-Name | 27A |
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100