Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
LR23 (4223)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 12 V
- Odpowiednie np Przyciski radiowe lub piloty
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4223 |
| Wysokość | 28.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 10.3 mm |
| Waga | 7.7 g |
Bateria
| Napięcie | 12 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR23 |
| Maksymalna ilość | 52 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| ANSI / NEDA-Name | 1811A |
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100