Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife Power
LR20/D (Mono) (4920)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- wyjątkowa moc dla optymalnej wydajności urządzeń z dużym zużyciem energii
- do zabawek, akcesoriów komputerowych, latarek kieszonkowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4920 |
| Długość | 61.5 mm |
| Wysokość | 61.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 34.2 mm |
| Waga | 142.7 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR20 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | D (Mono) |
| ANSI / NEDA-Name | 13A |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
6,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50